S5 New Vision - шаблон joomla Mp3
Başkanın Mesajı

YÖNETİM KURULU BAŞKANIN MESAJI

     2003 yılında Üniversite Mezuniyeti ile birlikte çalışma hayatımıza başlamamızdan sadece 6 sene sonra 2009 yılında eskilerin tabiri ile Genç Müteşebbis olarak çıktığımız bu yolda çok yol kat ettik. Tamamı hayal ve umutlar üzerine kurulu birçok planımıza başlamamız için elimizde sonsuz sermaye emeğimiz vardı. Yerimiz, mekânımız, çalışanımız yâda nakden sermayemiz olmasa da eksilmez ve eskimez iman ve çalışma arzumuz hiç bir zaman bitmedi, tükenmedi. 2009 yılında kurumsallaşmanın ilk adımlarını attığımızda ve 2 mühendis olarak çıktığımız bu zorlu yolda 2015 yılında 40 kişilik bir aile oldu…

     Çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz her sektörde öncü ve lider olmayı kendimize hedef koyduk. Gelişim ve eğitime sürekli yatırım yaptık. Tek odalı ofislerde çalıştığımız sürelerde dahi bir masamızı Ar-Ge'ye ayırdık. Genç ve çalışmaktan, hizmet vermekten zevk alan bir ekip kurduk. Bu noktada ve hedeflediğimiz en ileri uçta da eksilerek değil artarak büyümeyi , kazanarak değil kazandırarak yükselmeyi seçtik.

     Şirketimizin tüm departmanlarından değerli güvenlerini ve beklentilerini bizlerden esirgemeyen müşterilerimize, arzuladıkları  müşteri memnuniyetlerinin şahsımın ve mesai arkadaşlarımızın en büyük amacı olacağını , firmamızın adından ve bizlerden bahsederken memnuniyetleri temennileri için her gün var gücümüzle çalışacağımızı bilmelerini isterim.

 Saygılarımla...

 A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

 Çevre Müh. Metin GÜNEY

Firma Detayı

İletişim

Çekmece Mah. Yeşilkent Cad. No:169/B Defne HATAY

326 215 25 55

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.