S5 New Vision - шаблон joomla Mp3
Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin ferahı ve başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında  ürün ve hizmetleri üretmek.

Vizyonumuz 

                Grup Firmalarımızın her birinin kendi sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Değerlerimiz

                Türkiye'nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan bilişim teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını artırmak ,İnşaat ve Konut alanında gelişen ve yenilenen sektöre uyumlu olarak kapsamlı çözümler sunan MA-GÜN GROUP :

·         Güvenilirlik,

·         Yüksek sorumluluk duygusu,

·         Deneyim,

·         Kalite bilinci,

·         Sürekli gelişim inancı,

·         İş ahlakına bağlılık,

·         Müşteri beklentilerini aşan iş birliği değerlerine sahiptir.

 Sektöre Çözüm Yaklaşımı Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için MA – GÜN GROUP sektörel yapılanma üzerine kurmuştur. Marka bağımsız,bilişim ve hizmet çözümleri sunan MA – GÜN GROUP farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

Firma Detayı

İletişim

Çekmece Mah. Yeşilkent Cad. No:169/B Defne HATAY

326 215 25 55

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.